Loading...

SYNESTEZJE - MUZYKA | PLASTYKA | SŁOWO

KONKURS MUZYCZNY

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

2020

Festiwal Synestezje to artystyczna impreza, której celem jest promocja niebanalnej polskiej twórczości i zwracanie uwagi na połączenia między różnymi dziedzinami sztuki. Tradycyjnie już Synestezjom towarzyszy konkurs muzyczny – skierowany tak do zespołów, jak i solowych artystów. Najlepszy zespół otrzyma m.in. prawo do sesji nagraniowej, wydanie materiału w formie digipacka oraz nagrody rzeczowe.

Celem konkursu muzycznego organizowanego w ramach Festiwalu Synestezje. Muzyka.Plastyka.Słowo jest:
- prezentacja aktualnych osiągnięć młodych grup muzycznych tworzących teksty w języku polskim, przy akompaniamencie dźwięków niszowych, niekomercyjnych, wyrafinowanych i niebanalnych,
- wyłonienie najbardziej wartościowych grup muzycznych oraz pomoc w podnoszeniu kwalifikacji artystycznych i warsztatowych zespołów;
- zapewnienie młodym twórcom możliwości konfrontacji swoich osiągnięć.

REGULAMIN KONKURSU

Harmonogram konkursu

I etap - ELIMINACJE:
Na podstawie nadesłanych formularzy zgłoszeniowych i materiałów muzycznych (formą elektroniczną w formacie MP3) do dnia 15.11.2020 r. Komisja Kwalifikacyjna powołana przez Organizatora zakwalifikuje 5 zespołów bezpośrednio do koncertu finalistów (III etap).

II etap - KONCERT FINALISTÓW:
W dniu 21.11.2020 w Klubie Studio przy ul. Budryka 17 odbędzie się koncert finalistów Konkursu Muzycznego polegający na prezentacji twórczości wybranych zespołów, ocenianej przez profesjonalne Jury, powołane przez Organizatora.

Nagrody

1. 1000 zł

2. 40h do wykorzystania w studiu KOTŁOWNIA AGH www facebook

3. Wywiad oraz publikacja utworów w radiu rockserwis.fm www facebook

4. Koncert w klubie Zaścianek (warunki, inni artyści oraz data do ustalenia z organizatorami) www

5. Profesjonalna sesja zdjęciowa wykonana przez Sabinę Szkarłat facebook

*Laureatom przysługuje okres 6 miesięcy (do czerwca 2021) na wykorzystanie powyższych pozycji.