Loading...

MUZYKA | PLASTYKA | SŁOWO

SYNESTEZJE

Program 2019

21 listopada - czwartek

WERNISAŻ

Otwarcie wystaw festiwalowych

KLUB STUDIO / BUDRYKA 4
Godzina 17:00
KONCERT

Tymański & Yasstet - jazzowe wariacje i animacje studentów ASP

KLUB STUDIO / BUDRYKA 4
Godzina 18:00
FACEBOOK
PROJEKCJA - FILM

„Jestem Bogiem”

KLUB STUDIO / BUDRYKA 4
Godzina 19:00
FACEBOOK BILETY
KONCERT

Synestezjowe pogwarki: Konrad Baran Quartett

KLUB GWAREK / REYMONTA 17
Godzina 20:30
SPOTKANIE AUTORSKIE

„Broad Peak” – spotkanie z Leszkiem Dawidem i Łukaszem Guttem

KLUB STUDIO / BUDRYKA 4
Godzina 21:00

22 listopada - piątek

WERNISAŻ

Otwarcie wystaw festiwalowych

KLUB STUDIO / BUDRYKA 4
Godzina 17:00
KONCERT

Dikanda & Marko Kukobat / Maja Sikorowska & Kroke

KLUB STUDIO / BUDRYKA 4
Godzina 19:00 / Bramy 18:00
FACEBOOK TICKETCLUB EBILET
KONCERT

Buskers Band, Acoprojekt, Ad Libitum

KLUB ZAŚCIANEK / ROSTAFIŃSKIEGO 4
Godzina 20:00 / Bramy 19:00
FACEBOOK TICKETCLUB
KONCERT

Terrific Sunday

KLUB GWAREK / REYMONTA 17
Godzina 20:00 / Bramy 19:00
FACEBOOK TICKETCLUB EBILET

23 listopada - sobota

WERNISAŻ

Otwarcie wystaw festiwalowych

KLUB STUDIO / BUDRYKA 4
Godzina 17:00
KONCERT

The Dumplings

KLUB STUDIO / BUDRYKA 4
Godzina 19:00 / Bramy 18:00
TICKETCLUB EBILET
KONCERT

Koncert Finalistów w ramach konkursu muzycznego

KLUB GWAREK / REYMONTA 17
Godzina 18:00
KONCERT

Percival Schuttenbach

KLUB ZAŚCIANEK / ROSTAFIŃSKIEGO 4
Godzina 19:00 / Bramy 18:00
TICKETCLUB

24 listopada - niedziela

WERNISAŻ

Otwarcie wystaw festiwalowych

KLUB STUDIO / BUDRYKA 4
Godzina 17:00
KONCERT

KULT

KLUB STUDIO / BUDRYKA 4
Godzina 19:00 / Bramy 18:00
KONCERT

Laureaci Synestezji - Kirszenbaum, Edyta Górecka, Weronika Boczek

KLUB ZAŚCIANEK / ROSTAFIŃSKIEGO 4
Godzina 19:30

WYSTAWY FESTIWALOWE

Interaktywna animacja 3D

Marcin Pazera

KLUB STUDIO / BUDRYKA 4
„Dziwne zwięrzęta widziane na skraju lasu”

Bartosz Zaskórski

KLUB STUDIO / BUDRYKA 4
Czarny Zakład

Małgorzata Wiele-Mandrela, Przemysław Wideł

KLUB STUDIO / BUDRYKA 4
Niedorendowana łąka

Grzegorz Kaliszuk, Przemysław Wideł

KLUB STUDIO / BUDRYKA 4
Video-art. , instalacja

Alicja Gołyźniak, Marcin Szafrański

KLUB STUDIO / BUDRYKA 4
Instalacje

Kinga Szawara, Elżbieta Urban, Marek Adamecki

KLUB STUDIO / BUDRYKA 4
Pamięć wody

Aleksandra Twardowska

KLUB STUDIO / BUDRYKA 4
"Splątana"

Sylwia Brzyszczyk

KLUB GWAREK / REYMONTA 17
Fotografia

Witold Woszczyna

KLUB STUDIO / BUDRYKA 4

RELACJE WIDEO